O Mnie Jestem KOBIETĄ, MAMĄ, ŻONĄ i nie ma dla Mnie rzeczy niemożliwych. Optymizmem, radością i przesłaniem "Szczęście jest wyborem" staram się zarażać ludzi, których spotykam na swojej drodze. 

Moją pasją są piękne wnętrza, dizajn i projekty DIY. Nie mam ulubionego stylu. Uważam, że piękne wnętrza to takie, w których widać człowieka - jego charakter, pasje, zainteresowania. A jeśli wykażemy się odrobiną kreatywności, w postaci projektów DIY to zyska ono niepowtarzalny charakter. 


Na blogu dzielę się swoja pasją i pokazuję innym kobietom w jak prosty i szybki sposób można odmienić własne cztery kąty. Znajdziecie tutaj wiele pomysłów na stworzenie przedmiotów jedynych w swoim rodzaju ...             


Wystarczy odwaga, chęć i wiara we własne możliwości, by bez pomocy specjalistów wykonać dekoracje, przerobić mniejsze lub większe przedmioty, stworzyć własnoręcznie meble lub położyć na ścianie deski bądź ozdobną cegłę. 

 

 Chciałabym zarazić swoją "pasją tworzenia" inne kobiety.

 

Znajdziecie tutaj również wnętrza mojego domu, mój ogród, zabawy z dziećmi, ciekawe miejsca itp. wpisy ... czyli tzw. Lifestyl.